Współpraca

Cieszę się, że tu zaglądasz!

Znaczy to, że podoba Ci się, co i jak piszę i zastanawiasz się w jaki sposób możemy połączyć siły. No to już mówię, jak :).

Uwielbiam pisać i jestem w tym dobra.

Moje teksty i zdjęcia zostały wyróżnione w licznych konkursach, m.in. Zostań podróżnikiem National Geographic oraz Praca jak marzenie FujiFilm. Chętnie napiszę dla Ciebie artykuł czy poradnik, bądź też przetestuję Twój produkt i opowiem o nim.

Tutaj znajdziesz przykład kampanii zrealizowanej dla firmy Aina Travel.

Kocham podróżować – i również jestem w tym dobra.

Jeżeli mnie zaprosisz, chętnie odwiedzę Twój region lub hotel i zaprezentuję go.

Oto przykłady artykułów opisujących wybrane regiony:

Baku – Stolica Ognia

Lisbon story

Prowadzę aktywny tryb życia i wciąż zdobywam nowe umiejętności. Bliska jest mi nauka języków obcych oraz aktywność fizyczna, ze szczególnym uwzględnieniem tańca, sportów wodnych oraz zimowych. Z przyjemnością wezmę udział w organizowanym przez Ciebie kursie lub wydarzeniu i opiszę swoje doświadczenia.

Chętnie opowiadam o podróżach, dzielę się doświadczeniami, ciekawostkami i anegdotami, motywuję do wyjazdów oraz pomagam w ich organizacji. Moja debiutancka prelekcja podróżnicza miała miejsce na Festiwalu Podróżników National Geographic w ramach targów World Travel Show. Z radością zostanę prelegentką na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu lub poprowadzę warsztaty podróżniczeTutaj znajdziesz więcej informacji na temat moich wystąpień.

Co zyskasz współpracując ze mną?

Będzie swojsko, przyjemnie i bezproblemowo. Będzie kreatywnie, nieszablonowo i dowcipnie. No i dotrzemy do pokaźnego, zaangażowanego i bujnie rozkwitającego grona moich czytelników i obserwatorów w social mediach.

Masz inny, ciekawy pomysł? Jestem przekonana, że znajdziemy platformę do współpracy.

Czekam na Twoją wiadomość: hania@hiha.pl .